Ruu Metsa VII Maastikurattasõit 2017

4. november 2017

Ruu metsa VII maastikurattasõit 2017

….toimub ka sel aastal. Endiselt toetame Ruu küla võitlust kaevanduse vastu. Rada saab äge ja emotsioon on garanteeritud 🙂 Hetkel aga ei pane siia rajakaarti ega stardipaika, sest veel on vaja metsas käia ja natuke ringi vaadata.

Juhend on valmis, registreerida saab ka. Kindlasti vaata siia varsti tagasi, sest uus info saab niipea üles, kui võimalik. Seni on võimalus trenni teha, vaadata eelmise aasta kokkuvõtet ja teha panuseid selleaastaste ilmaolude peale.

Ajakava

Tillusõit – 11:00
Laste sõit – 11:20
Põhi- ja matkasõit – 12:00
Põhisõidu autasustamine – 14:30
Finiš suletakse – 15:30

Juhend

Ruu metsa VII maastikurattasõidu juhend

1. Eesmärk

1.1 Rattasõit toimub eesmärgiga toetada Ruu Küla Heakorra Seltsi. Osavõtutasust 1/3 läheb seltsile kohtukulude katmiseks Ruu metsa säilimise eest toimuvas vaidluses
1.2 2017. aasta maastikuratta hooaja lõpetamine Jõelähtme vallas.

2. Korraldaja

2.1 MTÜ Jõelähtme matka- ja rattaklubi (Lõuna-Kullamäe 94, Haapse, Jõelähtme vald 74216 Harjumaa, reg nr.80247542) peakorraldaja Meelis Välk tel 50 99 426. Rattasõit korraldatakse koostöös Ruu Küla Heakorra Seltsi ja paljude abilistega

3. Aeg ja koht

3.1 Rattasõit toimub laupäeval 4.novembril 2017 alguse ja lõpuga Kodasoo-Ruu metsaalal
3.2 Sõitude algused:
3.2.1 Tillusõit kell 11:00
3.2.2 Laste sõit kell 11:20
3.2.3 Põhi- ja matkasõit kell 12:00
3.3 Finiš suletakse kell 15:30

4. Distantsid

4.1 Kodasoo-Ruu maastikurattasõidul toimub 4 sõitu – põhisõit, matkasõit, laste sõit ja tillusõit
4.2 Põhisõit on ca 35 km pikkune võistlus, kus lõpetajatele fikseeritakse aeg ja koht
4.3 Matkasõit ei ole võistlus. Matkasõidu pikkuseks on ca 17-18 km
4.4 Laste sõidu pikkuseks on kuni 2 km
4.5 Tillusõidu pikkuseks on ca 800 meetrit

5. Võistlusklassid

5.1 Põhisõidul on võistlusklasse 2- mehed ja naised
5.2 Põhisõidul võivad startida kõik soovijad, kes on sündinud 1999 ja varem ning on piisavalt treenitud distantsi läbimiseks. Erandina lubatakse võistlema nooremaid kui 1999 sündinuid, kes on eelnevalt läbinud kolmapäevakute sarjas olnud sõite või Jõelähtme rattamaratoni matkasõidu distantsi või kokkuleppel võistluse peakorraldajaga
5.3 Matkasõidul võivad osaleda kõik soovijad, kes on sündinud varem kui 2004a. Nooremad osalejad võivad matkasõidul osaleda ainult vanemate vastutusel
5.4 Laste sõit on mõeldud 2005-2009 sündinutele, nooremate osalemine vanemate vastutusel
5.5 Tillusõit on mõeldud 2010 ja hiljem sündinutele.

6. Stardimaksud ja registreerimine

6.1 Põhisõidu stardimaks on eelregistreerimisel 10 EUR ja kohapeal 15 EUR
6.2 Matkasõidu tasu eelregistreerimisel on 5 EUR ja kohapeal 10 EUR*
6.3 Laste- ja tillusõidust osavõtt on TASUTA!  Soovitame osaleja registreerida eelnevalt, sest kohapeal võivad numbrid lõppeda!
6.4 Osavõtjate eelregistreerimine toimub Jõelähtme Singel kodulehe www.singel.ee kaudu, kuhu sisestada info osaleja, sünniaasta ja klubi kohta ning missugusest distantsist osa võtab. Registreerija saab tagasiside e-posti teel, kus on kirjas klubi arveldusarve ja muu vajalik info makse tegemiseks. Registreerimine loetakse lõpetatuks kui osavõtutasu on laekunud klubi arveldusarvele. Seejärel lisatakse registreeritud osaleja stardinimekirja.
6.5 Eelregistreeritud osavõtjate nimekiri avaldatakse Jõelähtme Singel kodulehel www.singel.ee
6.6 Eelregistreerimine sõitudele toimub kuni 1.novembrini 2017 k.a.
6.7 Registreerida saab ka võistluspäeva hommikul stardi- ja finišipaigas. Võistluspäeval toimub registreerimine põhi- ja matkadistantsile kuni 11:30-ni;
* Lastele, kes on sündinud 1998 ja hiljem, on osavõtt matkasõidust tasuta juhul kui on osaleja on eelregistreeritud. Kohapeal registreerimine on vastavalt punktile 6.2.

7. Autasustamine

7.1 Põhisõidu autasustamine toimub kell 14:30
7.2 Autasustatakse võistlusdistantsi (põhisõidu) meeste- ja naisteklassi 3 paremat

8. Osalemistingimused

8.1 Kõik osalejad osalevad Ruu metsa VII rattasõidul omal riisikol
8.2 Kiivri kandmine on kohustuslik kõigil distantsidel. Kiivri puudumisel võistlejat rajale ei lubata. Võistluse jooksul kiivri kandmisest loobunud osavõtja diskvalifitseeritakse
8.3 Avalikud metsateed on võistluste ajal liikluseks avatud. Osavõtjad peavad täitma liikluseeskirju, juhinduma korraldaja poolt paigutatud viitadest. Liikluseeskirjade ja korraldaja poolsete juhiste eiramise korral võistleja diskvalifitseeritakse
8.4 Osalejail on soovitav kaasa võtta mobiiltelefon, millega on võimalik korraldajaga (Meelis Välk tel:50 99 426) võtta ühendust õnnetusjuhtumi või muu vajaduse korral
8.5 Prügi rajale viskamine v.a JP-s olevatesse prügikottidesse on keelatud! Prügistamiselt avastatud osaleja diskvalifitseeritakse!

Registreeritud osalejad

Eelregistreeritud osalejate nimekiri

Eesnimi
Perenimi
Sünniaasta
Sugu
Distants
Klubi
Aimar
Apri
1972
M
Põhisõit_2017
Tõnu
Eelma
1970
M
Põhisõit_2017
Rattabaas
Armas
Elo
1970
M
Põhisõit_2017
kruvid.ee
Tarmo
Ennok
1973
M
Põhisõit_2017
CC Rota Mobilis
Indrek
Epner
1972
M
Põhisõit_2017
SaksaAutomaatika ProTeam
Janne
Epner
1981
N
Matkasõit_2017
Risto
Erik
1981
M
Põhisõit_2017
Sportlove
Indrek
Ester
1975
M
Põhisõit_2017
Kose AMK ct
Rando Marten
Evendi
2001
M
Põhisõit_2017
Porter Racing
Andrei
Gristsenko
1071
M
Põhisõit_2017
Hawaii Express team
Ron
Gristsenko
2003
M
Põhisõit_2017
Nõmme Rattaklubi
Henry
Grünberg
2003
M
Põhisõit_2017
PorterRacing
Marco
Haas
1969
M
Põhisõit_2017
SAQ SC
Ahti
Hinnov
1987
M
Põhisõit_2017
Veiko
Hintsov
1969
M
Põhisõit_2017
Põrgupõhja
laur
hiob
1976
M
Põhisõit_2017
Janno
Idavain
1988
M
Põhisõit_2017
ProCoating Kostivere Rattatiim
Ago
Ilves
1967
M
Põhisõit_2017
Jõelähtme Singel
Oliver
Immato
1986
M
Põhisõit_2017
Martti
Jalasto
1982
M
Põhisõit_2017
Fatbikers Estonia
Janar
Janno
1979
M
Põhisõit_2017
RR Siplased
Mikk
Jõgi
2008
M
Lastesõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Mikk
Jõgi
2008
M
Matkasõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Joel
Jõul
1972
M
Matkasõit_2017
Ruben
Käärst
2007
M
Lastesõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Ruben
Käärst
2007
M
Matkasõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Revo
Käärst
2009
M
Lastesõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Revo
Käärst
2009
M
Matkasõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Hamigo
Kaha
1969
M
Põhisõit_2017
Herlen
Kajo
2008
M
Lastesõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Herlen
Kajo
2008
M
Matkasõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Ott
Kallas
1968
M
Matkasõit_2017
vk Velron
Kadri
Kangur
1978
N
Põhisõit_2017
Fatbikers Estonia
Alari
Kannel
1966
M
Põhisõit_2017
Markko
Karu
1974
M
Põhisõit_2017
Kaido
Kaschan
1970
M
Põhisõit_2017
velo clubbers
Uno
Kaseväli
1949
M
Põhisõit_2017
MAN Sport Team
Karmo
Keerd
1983
M
Põhisõit_2017
RedBike
Robert
Kimmel
1971
M
Põhisõit_2017
Kalvi
Kitsnik
1969
M
Põhisõit_2017
Haanja Rattaklubi
Ingrid
Kivi
1976
N
Põhisõit_2017
Kristiina
Kõll-Grünberg
1975
N
Põhisõit_2017
PorterRacing
Ahto
Kruusmann
1972
M
Põhisõit_2017
CC Rota Mobilis
Erik
Kuus
1970
M
Põhisõit_2017
Janek
Laanisto
1975
M
Matkasõit_2017
Risto
Laanoja
1975
M
Põhisõit_2017
MP
Kaido
Laas
1952
M
Matkasõit_2017
Joonas
Latik
2004
M
Matkasõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Marje
Latik
1980
N
Matkasõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Allar
Laugesaar
1977
M
Põhisõit_2017
www.advokaat.ee
Karin
Lellep
1986
N
Matkasõit_2017
Loore
Lemloch
2008
N
Lastesõit_2017
Loore
Lemloch
2008
N
Matkasõit_2017
Oskar
Lemloch
2011
M
Lastesõit_2017
Elle
Leppik
1974
N
Põhisõit_2017
Indrek
Lillo
1977
M
Põhisõit_2017
www.advokaat.ee
Krisdelle
Lillo
2011
N
Lastesõit_2017
Aivar
Lipp
1974
M
Põhisõit_2017
A&T Sport Team
Annikki
Lugenberg
2005
N
Matkasõit_2017
CFC
Annikki
Lugenberg
2005
N
Lastesõit_2017
CFC
Meelis
Luiks
1976
M
Põhisõit_2017
Jõelähtme Singel
Marek
Maasikmets
1978
M
Põhisõit_2017
Kose AMK ct
Martin
Mäggi
1972
M
Põhisõit_2017
Sportlove
Tarmo
Maibak
1979
M
Põhisõit_2017
Sportlove
Leila
Malva
1982
N
Põhisõit_2017
Jõelähtme Singel
Margus
Malva
1980
M
Põhisõit_2017
Jõelähtme Singel
Margus
Mängel
1963
M
Põhisõit_2017
MAN Sport Team
Allan
Maripuu
1970
M
Põhisõit_2017
Kert
Martma
1983
M
Põhisõit_2017
Arctic Sport Club
Mait
Meigas
1978
M
Põhisõit_2017
Kuusau RK
martti
merila
1976
M
Põhisõit_2017
Kaarel
Mikkin
1978
M
Põhisõit_2017
VIIMSI SPORT
Mart
Mõtus
1982
M
Põhisõit_2017
mart
mõtus
1982
M
Põhisõit_2017
Urmas
Murumets
1970
M
Põhisõit_2017
Madis
Müürsepp
1965
M
Põhisõit_2017
Mairo
Neem
1979
M
Põhisõit_2017
Saunakliinik
Virgo
Neeme
1972
M
Põhisõit_2017
Tervisesport - Biketravel
Tarmo
Neemela
1968
M
Põhisõit_2017
Team Amps
Alar
Nõmmik
1991
M
Põhisõit_2017
Türi Rattaklubi
Jan-Erik
Nõmtak
1981
M
Põhisõit_2017
DreamTeam
Alar
Noormets
1975
M
Matkasõit_2017
Christofer
Noormets
2007
M
Matkasõit_2017
urmo
orujõe
1981
M
Põhisõit_2017
klubi pole
Jürgen
Paat
1980
M
Põhisõit_2017
Saksa Automaatika Proklubi
Merli
Paat
1984
N
Põhisõit_2017
Saksa Automaatika Proklubi
Rene
Pajus
1976
M
Põhisõit_2017
Rae Rattaklubi
Marianne
Palusoo
1985
N
Põhisõit_2017
Saksa Automaatika ProTeam
Marina
Pavlishina
1986
N
Põhisõit_2017
InFocus Team
Tiit
Pekk
1970
M
Põhisõit_2017
Rauno
Pihlak
1989
M
Põhisõit_2017
Alari
Pilliroog
1972
M
Põhisõit_2017
kruvid.ee
Lauren
Pohl
2007
N
Matkasõit_2017
CFC
Lauren
Pohl
2007
N
Lastesõit_2017
CFC
Marko
Pohl
1986
M
Põhisõit_2017
A&T Sport Team
Tauno
Põldoja
1968
M
Matkasõit_2017
vk Velron
Peeter
Poopuu
21.05.1985
M
Põhisõit_2017
RedBike
Rene
Punane
1978
M
Põhisõit_2017
Porter Racing
Anneliis
Puu
1986
N
Põhisõit_2017
Sportlove
Kaupo
Raag
1980
M
Põhisõit_2017
velo clubbers
Eldur
Raiesmaa
1967
M
Matkasõit_2017
Auto Stock Team
Remo
Raiesmaa
2003
M
Matkasõit_2017
Auto Stock Team
Remo
Raudsepp
1978
M
Põhisõit_2017
Kose AMK ct
Taavet
Reimers
1981
M
Põhisõit_2017
Sportlove
Joonas
Reimers
2007
M
Lastesõit_2017
Roosi Johanna
Reimers
2012
N
Tillusõit_2017
Sportlove
Mart
Reinson
1981
M
Põhisõit_2017
Sportlove
Risto
Ristisaar
1983
M
Põhisõit_2017
Arthur
Ruse
2004
M
Matkasõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Mauro Erik
Saar
2006
M
Lastesõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Mauro Erik
Saar
2006
M
Matkasõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Markus Aleksander
Saar
2008
M
Lastesõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Markus Aleksander
Saar
2008
M
Matkasõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Janek
Saareoks
1977
M
Põhisõit_2017
Alar
Sala
1982
M
Põhisõit_2017
Guido
Salumäe
1972
M
Põhisõit_2017
RedBike
Sten Erik
Soiver
2008
M
Lastesõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Indrek
Sootla
1970
M
Põhisõit_2017
Regina
Suzi
1975
N
Põhisõit_2017
Sportlove
Tõnu
Talur
1974
M
Põhisõit_2017
Tarvi
Talv
1968
M
Matkasõit_2017
vk Velron
Risto
Talvar
1974
M
Põhisõit_2017
Heiki
Talvik
1976
M
Põhisõit_2017
saunapunkt.ee
Egert
Tammeleht
2009
M
Lastesõit_2017
Tarmo
Tarlap
1970
M
Põhisõit_2017
Porter Racing
Margus
Tenslind
1973
M
Põhisõit_2017
Jõelähtme Singel
Tõnis
Tiedemann
1975
M
Põhisõit_2017
saunapunkt.ee
Tauri-Dag
Tõnov
1966
M
Põhisõit_2017
Grete
Tuisk
2010
N
Lastesõit_2017
Jõelähtme Singel
Tõnu
Tuisk
1976
M
Põhisõit_2017
Jõelähtme Singel
Liis
Tuur
1977
N
Põhisõit_2017
Ruu küla heakorra selts
Tarmo
Vadi
1974
M
Põhisõit_2017
Andres
Vaher
1981
M
Põhisõit_2017
Vaba mees
Magnus
Vaht
1975
M
Põhisõit_2017
A&T Sport Team
Taavi
Valgmäe
1988
M
Põhisõit_2017
Viimsi Sport
Markus
Välja
2003
M
Matkasõit_2017
Nõmme Rattaklubi
Maikel Magnus
Välja
2011
M
Tillusõit_2017
Risto
Välk
2012
M
Tillusõit_2017
Jõelähtme Singel
Valdek
Venno
1969
M
Põhisõit_2017
Kose AMK
Heigo
Veskiväli
1983
M
Põhisõit_2017
Viimsi Sport
Kaido
Vetevoog
1973
M
Põhisõit_2017
MAN Sport Team
Aivo
Viilop
1976
M
Põhisõit_2017
Porter Racing
Veiko
Viira
01.11.1977
M
Põhisõit_2017
Fatbikers Estonia
Travis
Viires
2013
M
Tillusõit_2017
Andre
Vilbaste
2003
M
Matkasõit_2017
Kuusalu Rattaklubi
Ago
Vill
1966
M
Põhisõit_2017
Aivar
Vonk
1957
M
Matkasõit_2017
ProCoating Kostivere rattatiim
Janar
Vonk
1980
M
Põhisõit_2017

Tulemused

NrNimiEesnimiSünniaastaKlubi
1KahaFrida Karamia2011
1KahaFred Joonas2013
1KahaKlara Sofie2009
1KattaiPärt Andero2015
1KelgoEmma2011
1ReimersRoosi Johanna2012Sportlove
1TuiskGrete2010Jõelähtme Singel
1VäljaMaikel Magnus2011
1VälkRisto2012Jõelähtme Singel
1ViiresTravis2013
NrNimiEesnimiAastaSuguAEGKlubi
1JõgiMikk2008M10:51Kuusalu Rattaklubi
2KäärstRevo2009M9:05Kuusalu Rattaklubi
3KäärstRuben2007M8:44Kuusalu Rattaklubi
4KajoHerlen2008M7:35Kuusalu Rattaklubi
5LemlochOskar2011M13:22
6LemlochLoore2008N7:54
7LilloKrisdelle2011NDNS
8LugenbergAnnikki2005N7:26CFC
9PohlLauren2007N7:31CFC
10ReimersJoonas2007M8:27Sportlove
11SaarMarkus Aleksander2008M8:32Kuusalu Rattaklubi
12SaarMauro Erik2006M8:14Kuusalu Rattaklubi
13SoiverSten Erik2008M11:02Kuusalu Rattaklubi
14TammelehtEgert2009MDNS
16KahaKlara Sofie2009NDNS
17KattaiRobin Ruut2007M10:55
18KattaiUku Aron2010M18:14
NrNimiEesnimiAastaSuguAegKlubi
329RuudMarek1974M1:31:39
328VonkAivar1957M1:41:30ProCoating Kostivere rattatiim
320RaiesmaaRemo2003M1:43:45Auto Stock Team
321RaiesmaaEldur1967M1:43:46Auto Stock Team
311LatikJoonas2004M1:43:58Kuusalu Rattaklubi
324SaarMauro Erik2006M1:46:10Kuusalu Rattaklubi
323SaarMarkus Aleksander2008M1:46:11Kuusalu Rattaklubi
312LellepKarin1986N1:47:49
303JõulJoel1972M1:49:18
89TuiskTõnu1976M1:52:25Jõelähtme Singel
314LugenbergAnnikki2005N1:53:12CFC
318PohlLauren2007N1:53:12CFC
313LemlochLoore2008N1:55:04
331LugenbergArvi1970M1:55:05
327VilbasteAndre2003M1:56:22Kuusalu Rattaklubi
316NoormetsChristofer2007M2:03:05
317NoormetsAlar1975M2:03:06
305KäärstRuben2007M2:09:09Kuusalu Rattaklubi
307KallasOtt1968M2:13:45vk Velron
322RuseArthur2004M2:17:00Kuusalu Rattaklubi
306KajoHerlen2008M2:17:03Kuusalu Rattaklubi
325TalvTarvi1968M2:17:16vk Velron
304KäärstRevo2009M2:20:39Kuusalu Rattaklubi
319PõldojaTauno1968M2:22:19vk Velron
315NigulisKadi1985N2:52:00
330LuurKarut2004M3:08:01
302JõgiMikk2008MDNFKuusalu Rattaklubi
308LaanistoJanek1975MDNF
309LaasKaido1952MDNF
310LatikMarje1980NDNFKuusalu Rattaklubi
332PüviSireli2005NDNF
333PüviAndri1973MDNF
326VäljaMarkus2003MDNFNõmme Rattaklubi
 Põhisõit      
KohtNrNimiEesnimiAastaAegSuguKlubi
11NeemelaTarmo19681:28:22MTeam Amps
229SeppKristo19831:28:26MRedBike
3106RandmaKristjan19861:28:36M
43EpnerIndrek19721:30:48MSaksaAutomaatika ProTeam
52PoopuuPeeter19851:31:13MRedBike
625KannelAlari19661:31:36M
746MalvaMargus19801:31:58MJõelähtme Singel
899ViiraVeiko19771:32:10MFatbikers Estonia
97EnnokTarmo19731:35:06MCC Rota Mobilis
10108SildIvo19691:37:39M
11124PajurRivo19761:37:57M
1241LippAivar19741:38:23MA&T Sport Team
13130EllingToomas19751:38:31M
14119VillemsonAivar19751:39:37M
15107JärvlooPriit19831:39:59M
1669PohlMarko19861:40:18MA&T Sport Team
1753MikkinKaarel19781:41:21MVIIMSI SPORT
1872RaagKaupo19801:42:14Mvelo clubbers
19138ParvMartin19911:42:23M
2018IdavainJanno19881:43:23MProCoating Kostivere Rattatiim
2194ValgmäeTaavi19881:43:36MViimsi Sport
2242LuiksMeelis19761:44:34MJõelähtme Singel
23139KippastoMargo19731:44:41M
2426KaruMarkko19741:44:43M
2583TalvarRisto19741:44:44M
2677SaareoksJanek19771:44:49M
27142KriisViljar19791:45:29M
28143KaruVirgo19671:45:47M
2921JalastoMartti19821:45:53MFatbikers Estonia
3098ViilopAivo19761:45:59MPorter Racing
3186TenslindMargus19731:46:17MJõelähtme Singel
3278SalaAlar19821:46:37M
3310EvendiRando Marten20011:47:09MPorter Racing
34134RemblaEgon19761:47:15M
3530KimmelRobert19711:47:22M
3679SalumäeGuido19721:47:27MRedBike
3736LaanojaRisto19751:47:28MMP
3880SootlaIndrek19701:48:11M
39133MaidlaJanek19761:48:37M
171PuuAnneliis19861:49:17NSportlove
41104PiiriojaKalle19711:49:22M
4244MäggiMartin19721:49:34MSportlove
4385TarlapTarmo19701:49:49MPorter Racing
44112KirsimaaTõnu19731:50:01M
45125PajurRomet20041:50:13M
46123VarikMarko19841:50:22M
47103PillRein19691:50:26M
4863PajusRene19761:50:31MRae Rattaklubi
4967PihlakRauno19891:50:38M
5066PekkTiit19701:51:12M
51102PeäskeAndre19811:52:14M
52141TillemannTaiki19761:52:19M
5356MüürseppMadis19651:52:28M
549EsterIndrek19751:54:27MKose AMK ct
5587TiedemannTõnis19751:54:37Msaunapunkt.ee
56105LemlochKuido19691:55:05M
5720ImmatoOliver19861:56:06M
58127KoppelMartin19781:57:50M
5916HintsovVeiko19691:58:04MPõrgupõhja
606EloArmas19701:58:21Mkruvid.ee
61121PiltAndrus19751:58:33M
62122LangTamur19851:58:34M
264PalusooMarianne19851:58:45NSaksa Automaatika ProTeam
6488TõnovTauri-Dag19661:59:33M
6593VahtMagnus19751:59:44MA&T Sport Team
66116EiloEnno19652:00:29MRakke Rattaklubi
6768PilliroogAlari19722:00:37Mkruvid.ee
6838LaugesaarAllar19772:00:38Mwww.advokaat.ee
69110RiismannAndres19722:00:45M
339LeppikElle19742:01:01N
7182TalurTõnu19742:01:05M
7273RaudseppRemo19782:02:08MKose AMK ct
7396VeskiväliHeigo19832:02:38MViimsi Sport
7452merilamartti19762:02:43M
424KangurKadri19782:03:39NFatbikers Estonia
7615HinnovAhti19872:04:00M
7734KruusmannAhto19722:04:57MCC Rota Mobilis
7858NõmmikAlar19912:05:04MTüri Rattaklubi
79131NäksEinar19762:05:09M
80137SildaruKalev19522:05:41M
8137LadvasKimmo19752:06:08MEesti BMW klubi
8275ReinsonMart19812:06:26MSportlove
838ErikRisto19812:06:27MSportlove
547MalvaLeila19822:07:02NJõelähtme Singel
85140KuikRobertino19662:07:11M
8614HaasMarco19692:07:13MSAQ SC
87135KuldmäeAivo19672:07:17M
88128PeärnbergKarl-Andres19852:07:29M
632KiviIngrid19762:07:32N
90109RoodenMärt19772:07:39M
9122JannoJanar19792:10:19MRR Siplased
7129HagenTiina19822:10:43N
9395VennoValdek19692:13:06MKose AMK
8117LuiksÜlle19792:14:08NJõelähtme Singel
95101VonkJanar19802:14:09M
9645MaibakTarmo19792:14:10MSportlove
97114VuksVahur19652:14:12M
933Kõll-GrünbergKristiina19752:14:35NPorterRacing
99126KernerAldor19812:14:43M
10023KahaHamigo19692:16:00M
101118MustingMarek19802:16:13M
1081SuziRegina19752:16:58NSportlove
10376RistisaarRisto19832:17:09M
10459NõmtakJan-Erik19812:17:17MDreamTeam
10543MaasikmetsMarek19782:18:01MKose AMK ct
106144VälkmannPeeter19742:18:04M
10719IlvesAgo19672:19:03MJõelähtme Singel
1165PavlishinaMarina19862:22:12NInFocus Team
1094ApriAimar19722:22:33M
11060orujõeurmo19812:25:15Mklubi pole
11117hioblaur19762:25:47M
11255MurumetsUrmas19702:25:48M
11370PunaneRene19782:26:18MPorter Racing
11435KuusErik19702:27:00M
11528KaseväliUno19492:29:27MMAN Sport Team
11648MängelMargus19632:29:27MMAN Sport Team
117120MäemetsGunnar19742:29:27M
118145KomiRando19682:30:28M
119100VillAgo19662:34:05M
12011GristsenkoRon20032:34:41MNõmme Rattaklubi
121132KaukverAndres19582:36:23M
1290TuurLiis19772:39:11NRuu küla heakorra selts
12354MõtusMart19822:41:56M
12427KaschanKaido19702:45:24Mvelo clubbers
125111MartsonKaido19802:45:24M
12649MaripuuAllan19702:48:49M
127136KüttAndre19842:51:08M
12831KitsnikKalvi19693:09:07MHaanja Rattaklubi
129115RaitviirErik19643:09:07MVelo Clubbers
13GrünbergHenry2003DNFMPorterRacing
50MartmaKert1983DNFMArctic Sport Club
62PaatJürgen1980DNFMSaksa Automaatika Proklubi
40LilloIndrek1977DNFMwww.advokaat.ee
74ReimersTaavet1981DNFMSportlove
113PärnojaVarno1962DNFM
5EelmaTõnu1970DNSMRattabaas
51MeigasMait1978DNSMKuusau RK
57NeemMairo1979DNSMSaunakliinik
61PaatMerli1984DNSNSaksa Automaatika Proklubi
84TalvikHeiki1976DNSMsaunapunkt.ee
91VadiTarmo1974DNSM
92VaherAndres1981DNSMVaba mees
97VetevoogKaido1973DNSMMAN Sport Team
12GristsenkoAndrei19711:25:53M ElekterHawaii Express team

Pildimaterjal

Rajal olid pildistamas Agnes, Janne ja Margus – kniks ja kraaps teile!