III Jägala-Joa 3 tammi jooks

12. mai 2017
JuhendTulemused

Registreerima

Osalejad

Tulemused

Pildid

osalejaid:

77

III Jägala-Joa 3 tammi jooks 2017 juhend

  1. EESMÄRK
    1.1 Korraldada maastikujooks ja kepikõnd Jägala-Joa ümbruses tutvustamaks piirkonna võimalusi liikumisharrastusega tegelemiseks.
  2. KORRALDAJA
    2.1 MTÜ Jõelähtme matka- ja rattaklubi, esindaja Meelis Välk (tel +372 5099 426, flash@singel.ee).
    2.2 Võistluse läbiviimist toetavad Jõelähtme vald.
  3. AEG JA KOHT
    3.1 Võistlus toimub reedel 12. mail 2017 alguse ja lõpuga Jägala-Joa platsil.
    3.2 Võistluse start on kell 19.00. Finiš suletakse 21.00.
  4. DISTANTSID JA RADA
    4.1 Jägala-Joa kolme tammi maastikujooksu ja kepikõnni distantsiks on orienteeruvalt 10,5 km. Võistlus toimub ühel ringil.
    4.2. Jägala-Joa kolme tammi maastikujooksu ja kepikõnni rada kulgeb enamjaolt Jägala jõega piirnevatel metsaradadel ja külateedel ning Koogi-Jägala-Joa teel. Distantsil ületatakse kolm tammi. Rada on tähistatud suunaviitade ja lintidega.
    4.3. Lastele kuni 14 aastat k.a toimub eraldi jooks Jägala-Joal pikkusega orienteeruvalt 1 km.
  5. VÕISTLUSKLASSID
    5.1 Võistlusklasse on kaks – mehed ja naised.
    5.2 Maastikujooksule ja kepikõnnile võivad startida kõik soovijad, kes on sündinud 2002 ja varem.
  6. REGISTREERIMINE JA STARDIMAKSUD
    6.1 Osavõtjate eelregistreerimine toimub interneti teel korraldaja kodulehel aadressil www.singel.ee  kuni 09. mai 2017 südaööni. Võistleja(d) loetakse registreerunuks kui on laekunud registreerimistasu. Registreerimistasu palun kanda MTÜ Jõelähtme matka- ja rattaklubi arveldusarvele EE777700771002229778
    6.2 Registreerida saab ka võistluspäeval stardi- ja finišipaigas ajavahemikus 17:00–18:30
    6.3 Stardimaks eelregistreerimisel kuni 09.05.2017 on 5 eurot. Võistluspäeval stardipaigas 10 eurot.
    6.4 Noortele kuni 18 a vanuseni kaasa arvatult on osalemine tasuta.
  7. AUTASUSTAMINE
    7.1 Võistluse autasustamine toimub orienteeruvalt 20:15.
    7.2 Võistlusklasside kolm parimat saavad esemelised auhinnad ning iga lõpetaja saab meenemedali.
  8. MUUD TINGIMUSED
    8.1 Kõik osalejad osalevad üritusel omal riisikol.
    8.2 Rajal on 1 joogipunkt.
    8.3 Rajamärgistuse tahtliku eiramise korral võistleja diskvalifitseeritakse.
    8.4 Osalejatel on soovitav rajale kaasa võtta mobiiltelefon, millega on korraldajatega võimalus ühendust võtta õnnetuse või muu erakorralise vajaduse korral.
    8.5. Osalejatel on kohustus käituda rajal teisi arvestavalt ja hoida loodust. Prügi rajale viskamine on rangelt keelatud, mille eiramine toob kaasa diskvalifitseerimise.

Jooksule registreeritud

Eesnimi
Perenimi
Sugu
Jaanus
Kamber
M
Kaidy
Kütt
N
Vilik
Joa
M
Kalli-Marion
Sass
N
Kaisa
Kalman
N
Anni
Viik
N
Kristo
Krinpus
M
Tarvo
Välba
M
Karl Erik
Välba
M
Lenna Mirell
Mark
N
Lennart
Mark
M
Karin
Braun
N
Eliise
Soosaar
N
Nele
Hunt
N
Innar
Hunt
M
Sirli
Viru
N
Marko
Viru
M
Heidi
Tenslind
N
Aune
Tenslind
N
Margus
Tenslind
M
Steven
Lemmik
M
Jüri
Laanmets
M
Heddy
Tiits
N
Rauno
Tiits
M
Erkki
Kasenurm
M
Jesse
Lauter
M
Kati
Reispass
N
Janek
Lauter
M
Jane
Lauter
N
Tõnu
Lauter
M
Jessica
Lauter
N
Käthi
Välman
N
Kristel
Jallai
N
Karl Jakob
Jakobi
M
Ranne
Jakobi
M
Maksim
Sova
M
Kristjan
Uueküla
M
Katrin
Uueküla
N
Steven
Rehelem
M
Mario
Ekart
M
Hanna Marii
Roostar
N
Renno
Välk
M
Mairo
Neem
M
Janar
Juhkov
M
Kertu
Haavandi
N
Kai-Riin
Saluste
N
Heiki
Rüngenen
M
Marika
Rüngenen
N
Randel
Mets
M
Tagne
Võip
M
Mart
Kaseväli
M
Triin
Lõhmus
N
Kristi
Kevvai-Jõeleht
N
Tarmo
Tarlap
M
Marlen
Kondratjuk
N
Helena
Aug
N
Karmo
Karjamets
M
Evelin
Raudsepp
N
Raul
Sabul
M
Hardi
Lõuke
M
Risto
Välk
M
berit
AHNEFER
N
Pirko
Tuus
N
Lily
Tomingas
N
Heily
Voodla
N
Karin
Voodla
N
maily
voodla
N
VIKTORIA LIIS
Maranik
N
Sirli
Liiv
N
Edgar
Koroljov
M
Kristina
Anstal
N
Aap
Allmägi
M
Merje
Meerits
N
Ülari
Haugas
M
Margit
Malva
N
Külle
Loik
N
Jaana
Leppik
N

Tulemused

Laste jooks

KOHTNrPerenimiEesnimiSünniaastaSuguAEG
189LatikJoonas2004M6:32
297RandlooMarcus2005M6:40
367VälbaKarl Erik2006M6:48
479HeinmaaArti2006M6:51
588LatikKristo2006M6:53
6L21VilbasteAndreas2007M7:08
75031SaarMauro Erik2006M7:40
827SaarMarkus Aleksander2008M7:44
91VilbasteAnniky2004N7:48
1095KäärstRuben2007M8:04
1184TiitsMariliis2008N8:10
1296KäärstRevo2009M8:18
1393BloomKaur2008M8:21
1483TiitsLisette2007N8:22
15L24SalupuuGeorg2010M8:24
1685KajoHerlen2008M8:28
172VilbasteAlice2005N8:35
18EkartAnnabel2007N8:38
198MalvaMarten2010M8:58
2048RoostarHanna Marii2006N9:00
21VälkMirjam2007N9:08
2223IdavainKarl2010M9:43
2382RüngenenKaspar2005M10:40
2498BloomTeur2009M11:04
2569VälkRisto2012M11:18
2629KarjametsRaiden2013M11:33
2787LuurKarmar2012M14:36
2828KarjametsErik2012M16:20
AhneferBerit2007NDNS
LauterJesse2006MDNS
MaranikViktoria Liis2005NDNS
SoosaarEliise2007NDNS

Põhidistants

KOHTNr.PerekonnanimiEesnimiSünniaastaSuguDistantsAEG
115JuhkovJanar1987M10km0:38:59
261TiitsRauno1984M10km0:40:35
346RehelemSteven1985M10km0:41:07
490HangTauno1975M10km0:41:19
591BauvaldAndres1975M10km0:41:26
6100SaarIndek1979M10km0:42:29
799KandPeeter1968M10km0:45:18
843MetsRandel1986M10km0:45:52
966VälbaTarvo1981M10km0:47:49
1037LõukeHardi1996M10km0:49:26
1156TarlapTarmo1970M10km0:49:38
1273ViruMarko1984M10km0:49:58
1320KaseväliMart1979M10km0:50:14
174VõipTagne1988N10km0:50:14
1555SovaMaksim1982M10km0:50:37
1681AsiAntti1980M10km0:51:52
1726LaanmetsJüri1956M10km0:52:25
1870AnnusErgo1988M10km0:52:47
1919KasenurmErkki1979M10km0:52:52
2044NeemMairo1979M10km0:52:56
2117KamberJaanus1975M10km0:53:44
253SassKalli-Marion1983N10km0:53:49
322KondratjukMarlen1985N10km0:54:03
492KäärstKärt1975N10km0:54:03
2518KarjametsKarmo1984M10km0:54:38
558TenslindAune1998N10km0:55:48
2794VeerpaluTanel1986M10km0:56:11
2860TiitsHeddy1988N10km0:56:18
2978RatasseppPriit1985M10km0:56:21
3024KrinpusKristo1986M10km0:56:45
3180HeinmaaJarek2004M10km0:57:48
69HuntNele1984N10km0:58:10
3310HuntInnar1984M10km0:58:10
3411JakobiKarl Jakob2007M10km1:01:02
3512JakobiRanne1967M10km1:01:03
771ViikAnni1991N10km1:02:31
813JallaiKristel1977N10km1:03:26
933LeppikJaana1986N10km1:07:33
396EkartMario1986M10km1:07:45
1038MalvaMargit1995N10km1:08:45
1172ViruSirli1985N10km1:09:26
127HaavandiKertu1984N10km1:09:28
1352SalusteKai-Riin1983N10km1:09:29
1421Kevvai-JõelehtKristi1986N10km1:09:30
4586LuurKarut2004M10km1:17:33
4668VälkRenno2005M10km1:17:42
4764UuekülaKristjan1989M10km1:26:29
1565UuekülaKatrin1985N10km1:26:29
164AugHelena1977N10km1:31:55
1735LõhmusTriin1974N10km1:31:55
5149RüngenenHeiki1969M10km1:37:28
1850RüngenenMarika1965N10km1:37:28
1925KüttKaidy1979N10km1:46:02
2057TenslindHeidi1972N10km2:02:00
5559TenslindMargus1973M10km2:02:00
2136LoikKülle1974N10km2:03:50
2275VoodlaHeily1999N10km2:03:51
233AnstalKristina1975N10km2:03:57
2440MarkLenna Mirell2016N10km issiga2:03:57
6041MarkLennart1976M10km2:03:57
255BraunKarin1972N10km2:03:58
2616KalmanKaisa1971N10km2:03:58
2734LiivSirli1978N10km2:10:40
2862TomingasLily1969N10km2:10:40
2977VoodlaMaily1977N10km2:10:40
6614JoaVilik1965M10kmDNF
67AllmägiAap1993M10kmDNS
68HaugasÜlari1983M10kmDNS
69KoroljovEdgar2000M10kmDNS
70LauterJanek1987M10kmDNS
71LauterJane1991N10kmDNS
72LauterTõnu1966M10kmDNS
73LauterJessica2000N10kmDNS
74LemmikSteven1994M10kmDNS
75MeeritsMerje1975N10kmDNS
76RaudseppEvelin1972N10kmDNS
77ReispassKati1991N10kmDNS
78SabulRaul1998M10kmDNS
79TuusPirko1978N10kmDNS
80VoodlaKarin1996N10kmDNS