image-column-3

Hea Jõelähtme IX rattamaratonil osaleja

Sellel laupäeval, 13.juunil oled oodatud Jõelähtme IX Rattamaratonile (edaspidi JRM). Palun leia aega ja loe läbi lühike info võistluse kohta.

Stardipaik ja start

Võistluste stardipaik asub Jägala-Joa külas, endise papivabriku ja hilisema laagripaiga territooriumil. Stardipaiga asukoha leiad rajakaardilt klikkides siia

Stardiajad on järgmised:

kell 11:00 stardib lastesõit;
kell 11:30 antakse start maratonile;
kell 12:00 noortesõidule;
kell 14:00 poolmaratonile.

Finiš suletakse kell 19:30.

Maratonidistantsil on korraldajaklubi Jõelähtme Singel esindaja “signaalrattur”, kes sõidab viimasena ning annab edasi info reguleerijatele reguleerimiskoha töö lõpetamiseks.

Võistlusnumbrid ja ajavõtukiibid väljastatakse stardipaigas alates kl.9:30. Lastesõidule saab kohapeal registreeruda kuni kl.10:45, maratonile kuni kl.11:00, noortesõidule kuni kl.11:45 ja poolmaratonile kuni kl.13:30.

Transport ja parkimine

Tule kohale aegsasti ja arvesta kaasliiklejatega!

Autoga saabujatele on alates Jägala jõe sillast Jõelähtme -Kemba (Vana-Narva) maanteel paigutatud punased suunanooled. Võistluskeskuse lähistel heinamaal asuvad 2 parklat. Parkimist aitavad korraldada korraldajaklubi liikmed. Palun järgi reguleerijate märguandeid ja suunamisi. Arvestada tuleb ka sellega, et seoses võistlusega ei ole võimalik parkimine ja parklast lahkumine parkimisalalt nr 1 ajavahemikus kl.11:45-12:15 ja kl.13:45-13:15.

Rajal

Maratoni pikkus sel aastal on ca 86,5 kilomeetrit. Poolmaraton on ca 43 km  Noortesõit on ca 9 km. Maratoni ja poolmaratoni rajad on füüsiliselt rasked. Seega palun vali õige tempo, et distantsi läbimine oleks nauditavam.

Toitlustuspunkte on maratonirajal 4 (20 km, 40 km, 61 km ja 77 km) ja poolmaratonil 2 (17 km ja 33 km).

Toitlustuspunktis pakutav: spordijook Maxim, vesi, sool, leib, hapukurk, banaan.

Kuna sõit toimub suuremas osas kaitsealadel, sihikaitsevööndites ja eramaadel, siis on prahi rajale jätmine keelatud ja taunitud tegevus. Pakendid ja muud prügi saad panna TP-s olevatesse prügikottidesse.

Palun hoia loodust, et JRM saaks jätkuda! 

Autasustamine

JRM-i maratoni ja poolmaratoni autasustamine toimub kl.16:30.

Autasustatakse maratoni meeste ja naiste arvestuse kuut parimat. Lisaks autasustab Harjumaa Spordiliit Harjumaa meistrivõistluse kolme parimat meest ja naist ning poolmaratonil osalenud noort (sündinud 1998 või hiljem).  Harjumaa parim pärjatakse Harjumaa meistritiitliga.

Noortesõidu autasustamine toimub vahetult noortesõidu lõppemise järel, orienteeruvalt kell 13:30. Harjumaa meistrivõistluse arvestusse lähevad noored, kes on sündinud 2003 või hiljem.

Pärast võistlust

Võistluse lõpetades pakuvad korraldajad osalejatele suppi ja spordijooki. Kaasaelajatele on kohapealseks kõhutäitmiseks  avatud Ruu küla pannkoogitelk. Samuti on olemas võimalus rattapesuks.

Soovime mõnusat võistlust!

Kohtumiseni laupäeval Jägala-Joa laagripaigas!

Jõelähtme Singel info@singel.ee
Peakorraldaja Meelis Välk
Kontakt flash@singel.ee, tel: 5099 426