fb_yritusJõelähtme Singel klubi liikmetele on alati Kodasoo-Ruu mets olnud üks treenimise lemmikpaigaks. Nii mõnigi maastikuratta kolmapäevakuline on neid radu nimetanud Põhja-Eesti huvitavamateks. Selles metsas on juba aastaid Jõelähtme maratonil osalenud vandunud kurja ja tulist maratoni raja raskuse ning igavesti looklevate singlite üle. PorterRacingu Eriku sõnad JRMi esimese proovisõidu lõpus on senini jäänud selle metsa “firmamärgiks”:

See, kes Jõelähtme maratonil kiiresti alustab, see Kodasoo-Ruu metsa enam ei mäleta

Me ei taha, et see kõik saaks vaid mälestuseks. Vaatamata ühele olulisele võidule Riigikohtu tasandil, on erinevad tegelased uuesti metsale hammast ihumas ja külaseltsi vastu kohtuteed alustanud. Kahjuks on ka riigi tasandil inimesi, kes selle metsa tulevikku näeksid parema meelega kaevandusena. Vaatamata sellele, et viimastel aastatel on metsaalale tagasitee leidnud sealt kunagi eemale peletatud konnakotkas, ei ole seni metsa säilimise osas midagi kindlat.

Meid ei ole selle metsatüki saatus kunagi ükskõikseks jätnud. Seetõttu korraldame juba neljandat korda maastikurattasõidu Ruu metsas. Loodetavasti on olemas rattureid, kes meiega on samal meelel ning on nõus tulema rattaga näitama oma meelsust ja toetama külaseltsi kestvat võitlust metsa säilimise eest. Ruu külaseltsi toetamisest alguse saanud ettevõtmisele on seni lisaks singlikatele õla alla pannud Haanja 100 peakorraldaja Ivar ning külaseltsi tublid naised. Iga toetaja regsitreerimistasust vähemalt 1/3 on läinud Ruu metsa kaitsmiseks tehtud kohtukulude katmiseks.

Meilt rada, Ivarilt numbrid ja Ruu naistelt pannkoogid väikese toetuse eest.

Näeme 1.novembril Ruu metsas!

Kohalejõudmine puust ja punaselt

Suurenda omale sobiva suurusega kaardiks

Juhend
Registreerima
Registreeritud osalejad:

[cformstable form=’2014 Kodasoo sõit’ display=’table’ vars=’Eesnimi / given name|Eesnimi,Perenimi / surname|Perenimi,Sugu / gender|Sugu,Klubi (Meeskond) / Club (Team)|Klubi (Meeskond),Vali sõit / Choose track|Distants’]