From 1299,00 
20 People
8 Days 7 Nights
Suvine Sudeedimäestik Poola -Tšehhi piiril koos Euroopa parimate MTB radadega. Maailma pikim rippsild, liivakaljud ja vaatetornid. 6 päeva aktiivset keskmise raskusega rattapuhkust.
From 1349,00 
20 People
8 Days 7 Nights
Sudeedid
Sudeedimäestiku kõrgeimate tippude jalamil olevad rattarajad väärivad avastamist. Lisaks on kavas minna Tšehhi kõrgeima mäe otsa, käia liivakaljudel ning külastada mitmeid Poola mägikuurorteid. Nautida Poola kööki. Retk sisaldab 6 päeva aktiivset keskmise raskusastmega rattapuhkust.
From 1349,00 
20 People
8 Days 7 Nights
Sudeedid
Matk viib Sudeetidest Elbe jõe kallastele jäävatele liivakaljudele ja kaunisse Dresdenisse. Retkel on nii võimsaid loodusvaateid kui eriilmelisi linnu. Selle retke raskusaste on pigem kergemapoolne. Maastikul viibime peamiselt vaid kahel päeval.
From 1349,00 
20 People
8 Days 7 Nights
Sudeedid
Ještedi mägi, Saksimaa liivakaljud, suvine Dresden, Böömi ja Saksimaa piiril olev Maagimäestik, Saksa talvespordi linn Oberwiesenthal, Rabenbergi ja Klinoveci mäe rattapargid ning lõpetuseks kaunis Karlovy Vary. Kaljud, mäed ja linnad kõik ühe rattamatka jooksul. Distantsid on keskmiselt pikemad, kuid raskusastmelt keskmised.
From 1399,00 
20 People
9 Days 8 Nights
Böömimaa
Rattamatkal näeb Lääne Tšehhi loodusparke, kuurortlinnasid - Karlovy Vary ja Marianske Lazne, kolme riigi puutepunkti Baieri metsas ja erineva tasemega rattateid ja radu. Matk lõpus külastame Česky Krumlovi imelist väikelinna ja Česke Budejovicet.
No Match Result Found!
Showing 10 of 5