Kui Kodasoo-Ruu III Rattasõidu asjad olid kokku pakitud ja rada maha võetud, sai Singli rahvas selleks aastaks rihma lõdvemaks lasta, et hooaeg kokku võtta. Laugu puhkemajas oli kaetud uhke laud hea ja paremaga, ei puudunud ka teravam kraam. Nii pika laua taga istus kogu Singli pere esimest korda.

välk_shampa_pauk

Õhtu avasid loomulikult Kodasoo-Ruu Rattasõidult oma selle hooaja esimese võidu noppinud Meelis „Fläsh“ Välgu šampusepaugud. Järgnes toetajate ja parimate tänamine. Sponsorid ja nende esindajad said tänutäheks toetuse eest Singlikate paraadvormis postri. Olgu need ettevõtted siinkohal ka ära nimetatud: Aiaauk, Citymark, Soojuspumba Kodu, Olerex, Arctic Sport, Extreme Sport, Kodu&Aed, Valvoline, SafeGo, Defa, Lamm Consult, PipeLife, LTT, Uuno raadio ja loomulikult Jõelähtme vald.

meetrikunn

Ametlik osa jätkus tublide klubiliste äramärkimisega. Esimesena sai klaaritud eelmise aasta võlg – Pisike sai selga Toetav Jõud 2012 särgi. Tugeva jala kategoorias ei olnud sel aastal vastast järjekordselt väga tugeva hooaja teinud Veiko „Veix“ Viirale. 2013 Eneseületaja särgi sai sel aastal suure arenguhüppe teinud Marianne „Mammu“ Palusoo. Uue kategooriana pälvis Vana Rebase kategoorias võidu Jaanika „Jansa“ Käes. Toetav Jõud 2013 kategoorias märgiti ära Anneli, Kotkas ja Mari, kuid „peavõidu“ viis koju Kaisa, kes laste kasvatamise kõrvalt on väga tugevalt klubi tegemiste õnnestumisesse panustanud. Viimasena jagati välja traditsiooniline Meetrikunni tiitel, mille võitis napilt 1 364 200 võistlusmeetriga oma kalli abikaasa ees Meelis „Luiks“ Luiks.

Sellega oli ametlik osa läbi ja rahvas lasi lauale kantud kraamil hea maitsta. Söödi, sauntati, tarbiti taastusjooke, tantsiti ja Luiksi poolt kehtestatud öörahu rikuti täiega.

Eelneva pika päeva füüsilisele poolele tasakaaluks oli Välk kokku pannud Eesti, Singli ja rattateemalise Kuldvillaku. Mäng oli äärmiselt haarav. Kahjuks ajalugu ei mäleta täpselt, kes võitis, kuid eredalt jäi meelde võistkond nr 3, kes küll kahjuks kuldvillaku vooru ei jõudnud… Villakule järgnes 10. Haanja 100 ametliku video ühisvaatamine.

Järgnes tants ja trall hommikuni. Nii mõnelegi tuli hommik värisevi käsi ja põksuvi südami, aga tänaseks on loodetavasti enamik vapraid osalejaid kaineks saanud. Peo kibedaid vilju saab tunda kardetavasti alles järgmisel aastal, sest 2014 hooajaks valmistumine sai tol õhtul tugeva tagasilöögi  🙂

möllurahvas

Hooaegu on ennegi ühiselt kokku võetud ja tublimaid tunnustatud, aga loodame, et selline ühine pika laua taga istumine saab traditsiooniks. Kuigi 2013 aastale sai joon alla tõmmatud ei tähenda see seda, et singliks nüüd talveunne jäävad. Kindlasti on tulemas ühiseid kepikõnde, matku ja ka suusasõite.

Vaata ka lustaka ürituse galeriid