Talveilm püsib ja lund on ikka kamaluga umbes sama palju kui eelmisel aastal Haanjas. Seetõttu on veelkord paras aeg teha üks pisike lumerebase retk. Sel aastal toimunud retkede kohta leiad infot:viewtopic.php?f=29&t=1503

Teekond: Seekord siis Koogi kaupluse juurest Lastekangruteni (vt lisatud kaarti). ca 13 km ja aeg ca 4-5 tundi. Vaatamisväärsused – Jäine Juga, Koila livapaljand, Laulumäe kivi, Linnamäe HEJ, Ellandvahe mägi, Ülgase kaitseala koos kaevandukäikude suuetega, nn Kotka mäed (endise fosforiidikaevanduse veerel). Tuleb nii turnimist kui laskumist. 

Soovitavalt panna riidesse vettepidavad või siis mitte kiiresti märjaks minevad jalatsid. Hea on kui saab sääred katta nii, et jalatsitesse ülalt lund ei satuks. Ülejäänud riietus peaks olema vetthülgav ja hingav, sest koormust saab matkates piisavalt. 

Lisaks võimalusel võtta kaasa pudel spordijooki või termos teega ning veidi suupisteid, mida puhkusehetkedel saab manustada. 

Pärast matka soovijatele saun ja vabatahtlik lumekümblus Haapses. Suppi saab. Muus osas on igaühe enda teha, mida pärast matka manustada soovib. 

Matka alguspunktis palun olla kohal kell 10:45, et saab osa autosid Lastekangrusse (reisi lõpppunkti) ette viia. 

Osaleda soovijatel palun anda teada hiljemalt reedeks.