Reedel ja täna käisid korradlajad koos vabatahtlikega Jõelähtme maratoni rajalõike puhastamas ning hetkel on raja olukord äärmusest äärmusesse. Puhastatud on Koila, Riiamäe ja Kalevi-Liiva singlid. Need singlid on suures osas lumevabad ja sõidetavad.

Kõige lumisem on Kodasoo mets, kus täna oli singlitel lund kuni 30 cm. Metsateed aga vabanevad lumest kiiresti. Kalevi-Liival on Kaberla oja muutunud suureks jõeks, mis on enda alla matnud mõlemad purded. Tõenäoliselt langeb vesi nädala pärast. Esimesi märke ses osas oli juba täna näha. Raja Kroodi-Ülgase-Lastekangru osas saab ülevaate teisipäeval.

Avatud rajast hetkel niipalju, et neljapäeva õhtul s.o 8.aprillil teeb korraldusmeeskond otsuse, kas üldse ja kuidas avatud raja sõit toimub. Kui olukord rajal sel nädalal jääb väga vesiseks, siis pigem jätame avatud raja sõidu ära ning panustame maratoni päevaks raja ettevalmistamisele. Selleks ajaks on suurvesi taandunud ja rajad sõidetavad.

Seniks head treenimisindu ning jälgige Jõelähtme maratoni kohta tulevat infot www.maratonid.ee, www.singel.ee, www.sportinfo.ee ja http://velo.clubbers.ee/foorum/ lehtedel.

 

Flash