Rattaretk Lääne Böömimaal Karlovy Varyst – Cesky Krumlovisse 03.08.-10.08.2024

Böömimaa
3

Rattaretk Lääne Böömimaal Karlovy Varyst – Cesky Krumlovisse 03.08.-10.08.2024

Duration :   9 Days 8 Nights
Price From :    1399,00 
Max People :    20
Age Range :   15-...
Total Seats :  20/20
View More
Reisi Date :  L 3 aug. , 2024 - L 10 aug. , 2024

Available Ticket List

Pakett Paketi hind Kogus
Osaleja
1399,00 

Quantity :  

Total :  

Rattamatkal näeb Lääne-Tšehhi loodusparke, kuurortlinnasid – Karlovy Vary ja Marianske Lazne, kolme riigi puutepunkti Baieri metsas ja erineva tasemega rattateid ja -radu. Matka lõpus külastame imelisi väikelinnu Česky Krumlovi ja Česke Budejovicet.

Ajakava

1. päev

Lend Tallinn - Riia - Praha. Transfeer Karlovy Varysse. Õhtul tutvume linnaga.

2. päev

Distants 56 km. Võtame suuna Ohre jõe orus asuvatele Svatovsky graniitkaljudele, külastame Locketi väikelinna. Edasi sõidame Slavkov les nimelisele mägismaale ja sealt Marianske Lazne kuurortlinna. Õhtul läheme vaatame laulvat purskkaevu.

3. päev

Distants 78 km. Sõidame Böömimaa teid ja rattaradu pidi Dily külani, kus ööbime.

4. päev

Distants 79 km. Hommikul tõuseme Cerchovi mäele (1042 m), kust laskume Saksamaa Bayerisse Fürth im Waldi. Päeva teisel poolel võtame suuna Saksa-Tšehhi piiril olevale Raudse Eesriide nimelisele rattarajale ja jõuame suusakuurortisse Spicaki.

5. päev

Distants 56 km. Jätkame Raudse Eesriide nimelisel rattarajal. Päeva jooksul oleme nii Saksa kui Tšehhi poolel. Sõidame Šumava rahvuspargis asuvale Poledniki (1315 m) mäele ning õhtuks jõuame Modravasse.

6. päev

Distants 94 km. Retke pikim sõidupäev viib meid Dreisesseli mäele ja kolme riigi piiripunkti. Edasi laskume pikalt Lipno veehoidla ja Frymburki linna poole. Päeva lõpus ootab veel väikene praamisõit. Ööbime Frymburkis.

7. päev

Distants 47 km. Pärast raskeid mägedepäevi tuleb kergem sõidupäev, mis viib meid Lipno rattaparki ja Puulatvade Matkaraja nimelisse vaatetorni. Naudime rattaradu ja vaateid. Edasi sõidame Cesky Krumlovisse - linn, mis on üks Tšehhi kaunimaid keskaegseid linnu.

8. päev

Distants 31 km. Viimane kerge päev. Naudime hommikut Česky Krumlovis ja võtame suuna Česke Budejovice poole. Pärastlõunal naudime Lõuna-Böömimaa pealinna. Ööbimine Česke Budejovices

9. päev

Tagasisõidupäev. Sõidame hommikul rongiga Prahasse ning sealt lennujaama. Tagasilend Praha-Riia-Tallinn.

Paketis sisaldub

  • Grupijuhi teenus
  • Hommikusöök
  • Lennujaama transfeer
  • Lennupiletid
  • Majutus
  • Pagasitransport hotellide vahel
  • Rattatransport Eestist

Oluline info!

  • Suvine Sudeedimäestik Poola -Tšehhi piiril koos Euroopa parimate MTB radadega. Maailma pikim rippsild, liivakaljud ja vaatetornid. 6 päeva aktiivset keskmise raskusega rattapuhkust. Jõelähtme matka- ja rattaklubi on matkade korraldaja, kes pakub reisie koostöös OÜ Karol reisibürooga.
  • +372 5099 426