Etapi stardi- ja finišipaik on Ruu – Ihasalu maantee vahetus läheduses. Kuidas asupaika leida. Kaberneeme-Aegviidu viaduktilt hoida Kberneeme suunas. Ületada Koeralooga sild Jägala jõel, mis on poolenisti remondis. Ja sõita mööda vana-Narva maanteed üle 1 km kuni Ruu külas on teerist, kust näitab vasakule Neeme 11. Pöörata vasakule ning sõita 2,8 km kni paremat kätt on vana laskeväljal parkimisala. Stardikoht jööb küll paarsada meetrit Ruu poole ja teisele poole maanteed, kuid palun mitte parkida Neeme tee äärde stardikoha juurde, vaid parklasse. Alates Ruust on väljas viidad kuni parklani. Parkla ja stardikoha leiate allolevalt lingilt:

http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?id=1&uid=a733e9f32672587ad4d0c2e7a2849b63#tc3

Rajast – tuleb parajalt raske sõit. On nii tuttavaid kui uusi lõike. Kindlasti on sees ka paar jooksukat. Distants peaks tulema ca 5 km ring ja sõit on 2 ringi.Täpsem rada saab paika nädalavahetusel.

Nagu kolmapäevakutele kohane, siis operatiivinfo ja registreerimine kõikideks etappideks korraga ja/või ükshaaval kolmapäevakute kodulehel: www.kolmapaev.ee